Panoramatická restaurace

přímo u dolní stanice lanové dráhy

HARRACHOV - KRKONOŠE
Logo Restaurant STONE

Moderní MULTIFUNKČNÍ panoramatická restaurace přímo u stanice lanové dráhy a dojezdu sjezdovky ve sportovním areálu Harrachov, s nádherným výhledem na panorama Čertovy hory a harrachovské dominanty mamutího můstku.

Stone 02

Dominantou restaurace je mimo jiné menhir, umístěný přímo ve středu terasy, „vyzařující“ magickou pozitivní energii a od něj je odvozen název restaurace – STONE RESTAURANT.

Zimní provoz

V zimním období poskytujeme služby hlavně návštěvníkům lyžařského areálu – lyžařům. Provoz je rozdělen na dvě části.

Restaurace

V jedné části je samoobslužná restaurace s nabídkou teplých jídel, salátů, dezertů, teplých a studených nápojů. Součástí nabídky je v dopoledních hodinách snídaňová nabídka pro vyznavače ranního „manšestru“.

Stone 04

Après-ski bar

V druhé části je Après-ski bar s nabídkou výborné kávy a kávových specialit, širokou nabídkou alko i nealko nápojů. Kapacita vnitřní části je cca 80 míst.

Stone 05

Celoroční venkovní terasa

Návštěvníkům je celoročně k dispozici venkovní terasa s kapacitou cca 80 míst, odkud máte přehled o dění na dojezdu sjezdovky a u lanové dráhy.

Stone 06

Období jaro až podzim

V období jaro – podzim je restaurace k dispozici od dopoledních hodin pro turisty mířící lanovkou na hřebeny Krkonoš, ale stejně tak všem návštěvníkům, kteří jen tak brouzdají po Harrachově.

Na dohled z naší terasy je velké dětské hřiště, kde se vyřádí Vaše děti a Vy je můžete bezpečně sledovat z terasy a vychutnávat si u toho kávu nebo třeba míchaný drink. V odpoledních hodinách pak sledovat slunce zapadající za hřebeny hor.

Svatby, rauty, akce

Kromě výše uvedeného realizujeme akce různých typů. Od firemních večírků, rautů, grilování až po společenské akce a svatby. Tyto akce jsme připraveni zajistit kompletně na klíč a to včetně ubytování v Hotelu Skicentrum, vzdáleném pouhých 300 metrů od restaurace.

Restaurant Stone & Čerťák

STONE – Restaurace & Après Ski Bar
U spodní stanice lanové dráhy v Harrachově
+420 606 117 818